Skip Ribbon Commands Skip to main content

Marantz PM6006 a CD6006 je najlepší európsky stereo systém 2016-2017

VIII 10, 2016

Marantz, svetový líder v oblasti pokročilých zvukových technológií, je hrdý na to, že získal najprestížnejšie európske ocenenie EISA pre svoj systém PM6006 / CD6006 Stereo Duo. Spoločnosť bola vždy zameraná na čo najvernejšiu interpretáciu skutočných emócií hudobníkov pri reprodukcii svojej hudby, rovnakých, ako keď je pôvodne hrali. V nadväznosti na túto tradíciu, Marantz priebežne aktualizuje svoju stereo kolekciu.

A teraz je integrovaný zosilňovač PM6006 a CD prehrávač CD6006 dokonca korunovaný porotou EISA za najlepší európsky stereo systém 2016-2017.

Integrovaný zosilňovač PM6006 s digitálnymi vstupmi je opäť zdokonaleným nástupcom mnohokrát oceneného PM6005. Marantz zachoval sekcie predzosilňovača a výkonového zosilňovača, ktoré sú vybavené výhradne diskrétnymi súčiastkami - ani jediný integrovaný obvod nie je súčasťou signálovej cesty.

PM6006 je navrhnutý na špičkový prúd v stupni zosilňovača, čo umožňuje spresniť zvuk oveľa podrobnejšie a vedie to k väčšej zrozumiteľnosti a transparentnosti. Technológia prúdovej spätnej väzby zosilňovača poskytuje veľkú šírku pásma a vysokorýchlostnú reprodukciu zvuku. V kombinácii s toroidným transformátorom má PM6006 obrovskú zásobu energie, s ktoru dokáže riadiť aj náročné reproduktorov s úplnou ľahkosťou. A nakoniec, jedinečné HDAM moduly sa starajú o výkonný, dynamický a detailný originálny zvuk Marantz.

CD6006 je vyladená verzia so špeciálne vybranými komponentami a novým obvodovým návrhom v porovnaní s jeho predchodcom CD6005, čo bol podľa What HiFi  "Najlepší CD prehrávač pod 500 £". Konštruktéri Marantz tiež pridali pevnejšie nožičky, ktoré ďalej eliminujú vibrácie.

Predimenzovaná sekcia napájania poháňa digitálne, aj analógové obvody prehrávača, kde kvalitný digitálno-analógový prevodník CS4398 DAC prevádza digitálny signál na analógový, a ten potom "tlačí" na pozlátené cinch výstupy vlastného zosilňovača malých signálov Marantz HDAM- SA2.

Okrem toho rovnaký diaľkový ovládač ovláda aj PM6006. Celkovo je CD6006 nebeskou sférou pre milovníkov hudby, ktorí chcú len ten najlepší výkon za atraktívnu cenu, a je tiež ideálny pre milovníkov mobilnej hudby, vďaka svojmu digitálnemu pripojeniu pre iPod. A nakoniec - CD6006 je vybavený novo vyvinutým komplexným slúchadlovým zosilňovačom s nastaviteľným ziskom pre širšiu paletu slúchadiel.