Skip Ribbon Commands Skip to main content

Novinka NR1607

 , 
Dokonalý nový rozmer zvuku z vysoko kvalitného AV prijímača zaberajúceho minimálny priestor: to je prísľub NR1607. Vďaka vysoko prúdovým diskrétnym výkonovým tranzistorom na všetkých 7 kanáloch, NR1607 prináša ohromujúci výkon a jasnosť z kabinetu o výške len o málo presahujúcej 10 cm. Wi-Fi a Bluetooth s dvoma anténami pre robustnú konektivitu umožní streamovať hudbu cez AirPlay, alebo Spotify Connect, z 10 000 internetových rádií, alebo z lokálnych pamäťových zariadení v sieti – v celej škále, až po audio s vysokým rozlíšením, a so slávnou kvalitou zvuku Marantz.

Dodáva sa s pôsobivým priestorovým dekódovaním Dolby Atmos, ktoré dodá úchvatný priestorový zvuk z dnešných vyspelých filmových soundtrackov.  Je dostatočne tenký, aby sa vošiel do akejkoľvek televíznej skrinky, prináša rovnaký revolučný priestorový zvuk 3D Dolby Atmos, aký nájdete v tých najlepších kinách, vytvárajúc stropné priestorové zvukové pole pre dramatickú expanziu zvukového priestoru.

Budúce aktualizácie firmvéru tiež umožnia NR1607 dekódovať soundtracky DTS: X pre maximálnu kompatibilitu s týmto novým svetom 3D zvuku.
A NR1607 je pripravený aj na Ultra High Definition obraz: jeho vyspelá video sekcia je plne kompatibilná s najnovšími HDMI 2.0a a HDCP 2.2 špecifikáciami na všetkých 8 HDMI vstupoch, ktoré mu umožnia preniesť všetky najnovšie video formáty z počítača do Ultra HD TV alebo projektora. Vďaka 4K 60Hz videu, 4: 4: 4 Pure Color sub-vzorkovaniu, High Dynamic Range (HDR) a 21: 9, 3D a BT.2020 pass through, je pripravený pre budúcu generáciu prehrávačov diskov Blu-ray, set-top boxov, herných konzol a streamovania / sťahovania 4K Ultra HD obsahu.

A má tiež jednoduché nastavenie a ovládanie: unikátny Marantz Setup Assistant zaručuje nastavenie bez problémov cez bezplatnú aplikáciu "Marantz 2016 AVR Remote", ktorá je k dispozícii na Apple App Store, Google Play a Amazon AppStore. Pomocou nej môžete ovládať prijímač najpohodlnejšie zo svojho smartfónu alebo tabletu.