Skip Ribbon Commands Skip to main content

Marantz predstavil k svojmu 60. výročiu dva nové produkty SA-14S1 a PM-14S1

IX 08, 2013
Eindhoven, 10.09.2013 - Marantz, svetový líder v oblasti špičkovej zvukové technológií, je hrdý na to, predstaviť dva nové prístroje: PM-14S1 Stereo integrovaný zosilňovač a SA-14S1 Super Audio CD prehrávač. 

Eindhoven, 10.09.2013 - Marantz, svetový líder v oblasti špičkovej zvukové technológií, je hrdý na to, predstaviť dva nové prístroje: PM-14S1 Stereo integrovaný zosilňovač a SA-14S1 Super Audio CD prehrávač. Sú zhotovené z vynikajúcich kvalitných  komponentov, najlepších vo svojej triede, zabalené v najmodernejšom dizajne. Výsledkom je úplne úžasná kombinácia, ktorá vytvára veľkolepé zvukové vyváženie do najmenších detailov. Tiež zahŕňa on-board USB DAC funkciu pre extrémnu všestrannosť.
Tento významný moment bol v plánovaní mnoho, mnoho mesiacov, a je zámerne uvoľnený k 60. výročiu Marantzu. "Chceli sme na tento historický rok niečo zvláštne," povedal Terrie O'Connell Prezident pre predaj a marketing D & M Európe. "To je dôvod, prečo sme sa rozhodli dať našim konštruktérom úplne voľnú ruku vo vytvorení skutočne senzačnej, novej 14 Series. Všetci sme veľmi hrdí na výsledok".