Skip Ribbon Commands Skip to main content

Marnatz PM a CD 6005

VIII 01, 2013

Marandz, líder v oblasti Hi - Fi predstavuje svoje nové modely PM 6005 a CD 6005

PM6005

PM6005 je viac než modernizovaný nástupca mnohokrát oceňovaného PM6004. Oveľa viac. Pretože teraz môžete pripojiť tento vynikajúci integrovaný zosilňovač priamo na širokú škálu digitálnych zdrojov a využívať jeho vynikajúci D/A prevodník na vytvorenie zvukových vnemov neuveriteľne vysokej úrovne s novými médiami.

Samozrejme, že sme zachovali sekcie predzosilňovača a výkonového zosilňovača, ktorých funkcie tvoria výlučne diskrétne súčiastky - nie jeden IO riadiaci signálovú cestu. To preto, že špeciálne vybrané jednotlivé komponenty nielen prekonávajú v kvalite integrované obvody, ale tiež aby bolo možné oveľa podrobnejšie vylepšiť zvuk a dosiahnuť tak väčšiu prehľadnosť a transparentnosť.
A samozrejme sme zachovali aj tienený toroidný transformátor s nižšou impedanciou, rovnako ako vlastné hlavné kondenzátory. A samozrejme všetky pôvodné prvky - napríklad päťlinkový audio vstup, vrátane gramofónu, dvoch párov pozlátených pripojení pre reproduktory s pohodlným zapojením bi-wiring a diaľkovým ovládačom - sú tu stále. Ale teraz má zosilňovač navyše aj optický a koaxiálny digitálny vstup. D/A prevodník je 24bit/192kHz vysoko prúdový CS4398, ktorý sa už prezentoval v mnohých produktoch prémiovej rady. A celá digitálna časť je plne tienená pomocou prídavného kovového krytu, aby digitálna fáza nemala žiadny vplyv na analógový signál. Stručne povedané, nový PM6005 je váš osvedčený a vynikajúci most do budúcnosti.


CD6005

Podľa hodnotenia "Najlepší CD prehrávač pod 500 libier" od "What Hi-Fi Sound and Vision?" je nový CD6005 vyladenou verziou s ešte precíznejšie vybranými špeciálnymi komponentmi. Pridali sme tiež pevnú kovovú spodnú dosku a centralizovaný CD mechanizmus, čím sme prakticky eliminovali vibrácie. Okrem toho digitálne aj analógové obvody v prehrávači napája veľký zdroj energie, vysoko kvalitný D/A prevodník CS4398 prevádza digitálny signál na analógový a ten je potom "tlačený" do pozlátených signálnych výstupov cez malý zosilňovač signálu Marantz HDAM-SA2. Pridali sme tiež nový diaľkový ovládač, ktorý riadi aj zosilňovač PM6005. 
K dispozícii sú tiež nové režimy "low-power stand-by" a "auto stand-by" pre úsporu elektrickej energie. Celkovo je CD6005 pre milovníkov hudby, ktorí chcú len ten najlepší výkon za priaznivú cenu, hudbou sfér. A ešte jedna vec: vďaka iPod digitálnej konektivite je tiež ideálnym pre milovníkov prenosnej muziky.