Skip Ribbon Commands Skip to main content

Marantz NA11S1

II 28, 2013
Marantz priniesol ďalší historický mílnik so svojou novou Referenčnou triedou NA-11S1 Network Audio Player a DAC

Eindhoven, 28.02. 2013 - Marantz, svetový líder v oblasti rozvinutej audio technológie oslavuje 60 rokov oddanosti k hudbe v 2013tom.Marantz dramaticky expanduje hudbné obzory dnešných digitálnych spotrebiteľov so spustením refenčnej triedy NA-11S1 Network Audio Player a DAC (Digital-analogue converter). NA-11S1 prináša novu úroveň repordukcie hudby najvyššej kvality pre dnešných náročných poslucháčov, spolu so sťahovaním z Internetu a digitálnou konektivitou , všetko v jednom balení ktoré je flexibilné a jednoducho použiteľné. NA-11S1 je vybavený exlkluzívnou Marantz technológiou vrátane HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module) zariadení, NA-11S1 ponúka pripojiteľnosť na širokú škálu zariadeni ako aj siete či PC. Všetko tot je ľahko ovládateľne pomocou ovládača alebo Marantz Remote App. 
NA-11S1 Premium Network Audio Player a USB-DAC je pravdepodobne najnaprednejší preháravač aký tu kedy bol. Je to úvod do tohtoročnej Premium kolekcie ako aj skutočný miľník v 60 ročnej historíi Marantz-u. A je to veľmi monumentálna chvíľa pre každeho moderného audiofila. Konečne je možne vychutnať si nove media v najvyššej možnej kvalite. Pri zúžitkovani čim ďalej tým dostupnejšej hudby sťahovanej v najvššj kvalite, vytváara 'studio master' kvalitu priamo vo vašej obývačke. Vyrába dych vyráýajucu audio kvalitu vďaka veľmi schopnému D/A prevodníku DSD1792 ako aj Marantz-ovmu originálnemu DSP a Digitalnemu Filtru PEC777- jedná sa o high-endový algoritmus doteraz používany výlučne profesionálními nahrávacími štúdiami- my to voláme Marantz Musical Mastering. Tento typ filtra zachováva naviac detailov pre ešte širšiu zvukovú kulisu a perfektnu rovnováhu. Jeho vnútorne analógove obvody obsahuju Marantz-ov známy HDAM-SA2 a HDAM ako aj the toroídny trnasformátor zaručujúci vždý dostatok výkonu v zálohe pre prípady kedy ho potrebujete. Šasi je poctíva medená s 5mm hrubým hlinikovým povrchom na minimalizovanie vibrácii a rušenia. TIež dôležite- daju sa vybrať digitálne filter podľa nastavenia zvuku ktorý sa Vám páči. 
Zostrojený na reprodukciu bohatého a plného spectra zvuku zo všetkých typov dnešných populárnych hudobných zdrojov, Marantz NA-11S1 je vybecný Ethernetovým vstupom takže to môžete pripojiť doma na domácu sieť a cez sieť mať prístup ku tisíckam Internetových radii a hudboných služieb na sťahocvanie ako last.fm alebo Spotify. NA-11S1 má taktiež Appl-ov AirPlay takže používatelia môžu využívať svoju iTunes hudbu z Mac-u alebo počítača, ale aj priamo zo svojho iPhon-u, iPad-u či iPod touch. Vďaka DLNA 1.5 kompatibilite, používatelia maju prístup k lokálným knižniciam ako je NAS a možnosť prehrávanie rôžných typov súbprpk vrátane WAV, WMA, MP3, MPEG-4 AAC, FLAC a ALAC ako aj FLAC HD 192/24 súbory a WAV 192/24. Gapless je podporovaný nerušeným zážitkom zo živého koncertu. 
Predný a zadný USB vstup rozširuje hudobné horizonty ešte viac, čim dopomáha používateľom iPhon-ov a iPod-ov počúvať cez digitálne pripojenie hudbu s nový detailom a bohatstvom ich domácich audio systémov.,ktoré je možne hlavne vďaka vysokor rozvinutým obvodom NA-11S1. Predný panel USB s portom typu A je otvnorený pre mobilné zariadenia alebo USB pamäť. USB-B port funguje v asynchronnom mode pre spojenie s počítačom alebo Mac-om priamo a podporuje nie 192kHz / 24bits ale aj DSD 2.8MHz a 5.6MHz pre maximálnu rôznorodosť. Naciac,technológia novo vytvoreného uzmeňovacieho/signálového izolátora pomáha redukovať hluk poč´tača pre najvyššiu kvlaitu zvuku. Sú tu aj dualné digitálne vstupy čo pomaháju NA-11S1 k tomu aby bol používany ako DAC s inými digitálnymi audio zdrojmi. Analógový výstup má nebalancované (RCA) and balansované(XLR) pripojenie. Balansované výstupy obsahuju aj možnosť fázovej inverzie pre compatibility s predzosilovačom ktorý sa pripája cez XLR-ka.Dokonca tu je aj vysokokvalitný slúchadlový zosilovač vstavaný, ktorý má vlastny výstup a je vybaveny HDAM-SA2 zaradeniami ako aj analóvoym ovládaním zvuku. 
Marantz skutočne prináša ďalší historický míľnik s uvádzaním novehé NA-11S1 na trh. Tento sieťový audio prehrávač perfektne dopĺňa exitujúcu Marantz 11S3 radu s PM-11S3 zosilovačom a SA-11S3 CD/Super Audio CD prehrávačom. Od apríla bude dostupný v dvoch farebných prevedeniach- čierna a champangne.Nájdete viac