Skip Ribbon Commands Skip to main content

Ken Ishiwata

Svetlý bod (alebo Aktualita nejak mi tu vychádza to prvé )
"Hudba je vrcholnou formou umenia a najvznešenejším prejavom. Predstavuje nám zachytené, kryštalizované a zabalené ľudské emócie ... ktoré sú následne odovzdávané druhým."

Ken Ishiwata

 

Najvplyvnejšou osobnosťou súčasného odvetvia high-end audio techniky je Ken Ishiwata, ktorý je všeobecne uznávaný pre svoj pozoruhodný talent v oblasti koncepčných návrhov strhujúcej zvukovej reprodukcie. Jeho názory a pohľady sú dychtivo publikované svetovou hi-fi tlačou - a lačne konzumované milovníkmi hudby po celom svete .

Už viac ako 30 rokov spája svoju lásku k hudbe s koncepčným vývojárskym prístupom k tvorbe bezkonkurenčných a vysoko kvalitných audio produktov.

Ken Ishiwata podrobne skúma všetky novo navrhnuté prístroje Marantz. Tieto prístroje odchádzajú do sveta len po jeho schválení, aby si aj ostatní milovníci hudby mohli vychutnať svoje zážitky.

Objavovanie chránencov

Občas sa objaví prístroj, ktorý on vníma ako "model s vyšším potenciálom". Potom začne "optimalizovať svojho chránenca". Znamená to viac, než obyčajnú výmenu hlavných súčiastok za drahšie; tento postup obsahuje starostlivý výber a citlivé kombinovanie, testovanie, počúvanie a znovu testovanie. Vyhľadanie a určenie definitívnej kombinácie. Povedané jeho slovami: "Všetci hráči musia pochopiť svoju úlohu a byť schopní ju vykonávať rovnako, ako u akejkoľvek inej hudobnej produkcie. Nič viac. Nič menej. " Dosiahnutím harmonickej jednoty sa zrodí nový prístroj s KI Signature. (KI podpisom).

Pozrite si niektoré slávne historické produkty KI.

Perly KI sú extra špeciálne prístroje rady KI Signature. Tieto prístroje boli vyvinuté v roku 2009, pri príležitosti osláv 30-ročného Kenovho pôsobenia vo firme Marantz. Oslavujú vznešenú lásku k hudbe a vyjadrujú ľudské pocity v ich plnej kráse.

Prečo práve Perly? Pretože práve perly sú tradičným darčekom k oslave 30. výročia - symbolizujú lásku, šťastie, náklonnosť a štedrosť.

Slovo "perla" je v súčasnej dobe metaforou pre niečo veľmi vzácneho, vycibreného a cenného. A hoci sú perly považované za vzácne kamene, je na nich aj niečo veľmi organického: sú tvarované (nie skonštruované) v dokonalý celok.


CD-17 Ki

CD-63II Ki

PM-14MKII 17-Ki

PM-17 Ki

PM-66 Ki

PM-7001 Ki

SA-7001 Ki